Kalendář

HLAVNÍ STRANA

Ag duatlon2011

2. závod - Ag duatlon ROAD
Druhý závod v našem poháru je již minulostí. Organizačně skvěle zvládnutá akce. A když se připojilo i počasíčko a hojný počet soutěžících v počtu 38, můžeme s radostí prohlásit, že se závod vydařil na jedničku s podtržkou. Nejrychlejším mužem byl Jakub Janoušek z TTK Slávia VŠ Plzeň / kategorie Muži A v  čase 1:14:47 hod., před druhým Janem Bíbou z SV Stříbro / kategorie Muži B - čas 1:17:57 a třetím Matějem Valtrem z Triva Praha / kategorie Muži B - čas 1:19:29. Ale to hned následoval celkově na 4. místě nejrychlejší Cyklodrak Ivan David v kategorii Veteráni A a s časem 1:19:47. Hned za ním se v těsném závěsu umístili další Cyklodraci, Jirka Leško, Milan Šrámek, Jirka Kalista ml.,Petr Bukovjan, Štefan Kučík, Karel Ganaj, Vladimír Barnáš, Jirka Čeček, Radek Volena, Petr Kasal, Jirka Kalista st. a Vladimír Štěrba. Mezi ženami byla nejrychlejší Eva Potůčková z TK Slávia Plzeň / čas 1:26:33, před Kateřinou Dudkovou z NOVÝ VĚK TT TRUSNO / čas 1:31:49 a třetí Janou Brantlovou z Mílaři Domažlice s časem 1:34:21. Vítězům blahopřejeme a ostatním děkujeme za účast. Kompletní výsledky na příslušném odkazu