Kalendář

HLAVNÍ STRANA

Brnířovská šlapka 2010

Author Král Šumavy 2010 - ROAD

Ve stejnou dobu, kdy jsme zápolili v Brnířově, se jel prestižní závod v maratonu silničních kol "AUTHOR KRÁL ŠUMAVY", kde jsme měli také zastoupení a to z řad těch nejmladších členů klubu. Jirka Kalista ml. se rozhodl zdolat trasu 150 km dlouhou. V nejsilnější kategorii na zdejší trase potvrdil své kvality a vzrůstající formu, když nakonec dojel do cíle na skvělém 125. místě v celkovém pořadí a v kategorii se umístil na pěkném 84. místě z bezméla 700 startujících, v čase 5:02:08,4 h. Proto i Jirkovi jak se patří děkujeme za příkladnou reprezentaci a přejeme mu mnoho dalších sportovních úspěchů a především samozřejmě vzrůstající formu.

"Jirko super, jen tak dál".

Pro ty, kdož by měli zájem se probrat výsledky tohoto maratonu nabízíme odkaz zde...

Minulý víkend 28.8.2010 se jel 5.ročník maratonu Brnířovská šlapka, dlouhého 53km. I letos se ho účastnilo několik členů našeho klubu Cyklodraku Stříbro. Protože jsme měli zastoupení téměř jedné desetiny z celkového počtu startujících, dalo se předpokládat, že i umístění našich borců, bude na předních pozicích. Horkým kandidátek byl samozřejmě Ivan David. Ale i ostatní jako Jirka Leško, Pišta Kučík a nebo Vláďa Barnáš, měli velké šance. Nakonec jsme ještě byli schopni vytvořit hned dva týmy do této soutěže. Počasí celkem přálo i navzdory krátké přeháňce před vlastním startem. Trať byla sice vlhká, místy i blátivá, ale dobře značená a tak nikomu nebranilo vydat ze sebe maximum pro její zdolání. Nejlépe si vedl již zmíněný Ivan, který nakonec dojel do cíle celkově čtvrtý, se ztrátou necelých jedenácti minut na vítězného Miroslava Kobese. Následovali pak Jirka Leško(celkově 10.), Pišta Kučík(celkově 13.) a pak Vláďa Barnáš(celkově 29.), který posledních 8km doběhl s defektním kolem, bez řetězu. Následovali pak Radek Volena(39. ) a Jirka Kalista st.(53. ). A to vše mělo samozřejmě vliv na umístění týmů. Tým Cyklodrak 2 ve složení Jirka Kalista, Radek Volena a Vláďa Barnáš, obsadil 3. místo, tým Cyklodrak, ve složení Ivan David, Jirka Leško a Pišta Kučík v součtu časů vyhráli soutěž týmů. Jak vypadala umístění v jednotlivých kategoriích se můžete podívat oficiálních výsledků zde... I několik foteček je k dispozici tady...

Všem našim zástupců blahopřejeme a děkujeme za příkladnou prezentaci...