Kalendář

HLAVNÍ STRANA

Výrovský triatlon_2010

4.7.2010
Je neděle a to znamaná, že máme za sebou další zdařilou soutěž v poháru Ag bike cup 2010, Výrovský triatlon. A když zdařilou, tak se vším všudy.Tropické klima vytvořilo tak skvělé podmínky, že letos první disciplína plavání byla oproti jiným ročníkům, tou nejpříjemnější. Kolo se jelo v téměř suchém terénu. Běh pak byl slabší disciplínou, jelikož  sluneční paprsky z každého vysávaly nadměrné množství energie. Pořadatelé SVRS Stříbro připravili trasy závodu svědomitě, proto celý závod pak probíhal hladce. Za to jim můžeme vyslovit zaslouženou pochvalu.
Absolutním vítězem se stal Ivan David z Cyklodraku Stříbro, když celý závod absolovoval v čase 01:57:51.
Druhý skončil Martin Smolík ze Slávia Karlovy Vary(02:02:50) a třetí Jiří Leško opět z Cyklodraku Stříbro(02:04:53).