Klub Amatérských Cyklistů města Stříbro

Kalendář

HLAVNÍ STRANA

Výrovský triatlon2011

Už i 12. ročník Výrovského triatlonu je již také minulostí.Podnebí celého závodu bylo sice téměř zamračené, takže udržovalo stálou teplotu okolo 17°C, trasy běhu i kola byly skoro suché a tak jedinou možností namočit se, byla disciplína plavání.Na start se postavilo 24 závodníků různých kategorií, z toho 3 ženy.Jako 1. doběhl do cíle Martin Smolík z TJ Slávia Karlovy Vary v čase 02:02:38 a to z kategorie Veteráni A, 2. Jirka Leško z Cyklodraku Stříbro, se ztrátou 3 minut a 10 vteřin (02:05:48), opět z kategorie Veteráni A a 3. Libor Fair z TT sport Stupno, soutěžící v kategorii Muži B, se ztrátou 3 minuty a 43 vteřiny na vítěze(02:06:27). Nejlepší ženou byla Irena Klingorová z TJ Olympionik Cheb (celkově 12.) v čase 02:20:52.
Blahopřejeme nejen vítězům, ale i všem kdož se závodu zůčastnili a zdárně jej ve zdraví dokončili.