Cyklodrak Stříbro

Klub Amatérských Cyklistů města Stříbro

Kalendář

Kalendář závodů 2010 - bike

Kalendář závodů 2010


Březen

28.3. MTB maraton Okolo Pardubic – Cyklomaratontour


Duben

10.4. MTB maraton – Přes dva kopce – Jedomělice

11.4. MTB XC – Junior Becker cup – Velká cena Sport Beran – Chrást u Plzně

17.4. ČP MTB – Teplice

17.4. MTB XC – KVSC – Kozí vrchy Loket – časovka do vrchu

18.4. MTB maraton Okolo Budějovic – Cyklomaratontour

18.4. MTB XC – Jihočesko-bavorský pohár – Řepice (Strakonice)

21.4. ROAD Lopatárna

24.4. Kolopro – Trans Brdy – Lety u Prahy

24.4. MTB XC – Kokosová časovka – Březín

24.4. Časovka jednotlivce ROAD- Stříbro (Ag bike cup)

25.4. ROAD ŠUAC – Švihov

28.4. ROAD Lopatárna


Květen

1.5. MTB maraton Okolo Liberce – Cyklomaratontour

1.5. ROAD – Chodovská časovka – Chodov

2.5. MTB XC – Becker cup + Plzeňské časovky – Kyjovský les-časovka jednotlivců - Plzeň

2.5. MTB XC – Jihočesko-bavorský pohár – Nová pec Lipno

2.5. MTB XC – OTV cup – Schonsee (SRN)

5.5. ROAD Lopatárna

8.5. ROAD ŠUAC Kramolín

8.5. MTB maraton - Galaxy maraton – Tálín

8.5. MTB maraton – Škoda bike – Plzeň

8.5. MTB maraton – Chebská 40 – Pomezí u Chebu

15.5. MTB maraton Kolopro – Mladá Boleslav

15.5. ČP MTB – Kutná Hora

15.5. MTB – Autor dětská Pražská 50 – Praha Dejvice

15.5. ROAD ŠUAC Strakonice

15.5. MTB XC - PLHK – Dolejší Těšov

15.5. Ag duatlon Stříbro ROAD - Stříbro (Ag bike cup)

16.5. MTB XC – Becker cup – O putovní pohár města Kralovic - Kralovice

16.5. MTB XC – OTV cup – Painten (SRN)

16.5. MTB maraton – Okolo Pardubic - Cyklomaratontour

19.5. ROAD Lopatárna

22.5. MTB XC – Becker cup + PLHK – Velká cena Domažlic - Domažlice

22.5. MTB maraton – Extrém bike Most

22.5. MTB maraton – Galaxy maraton – Prachatice

22.5. MTB XC – OTV cup – Wustenselbitz (SRN)

23.5. MTB maraton Okolo Olomouce – Cyklomaratontour

23.5. ROAD ŠUAC Běšiny

23.5. MTB XC – Jihočesko-bavorský pohár – Kubova Huť

29.5. MTB maraton Král Šumavy – Klatovy

29.5. MTB maraton – Kolopro – Trutnov

29.5. MTB XC – Jihočesko-bavorský pohár – Vimperk

30.5. MTB XC - OTV cup – Obernsees (SRN)

30.5. ROAD -Nýřanský duatlon - Nýřany (Ag bike cup)


Červen

2.6. ROAD Lopatárna

4.-6.6. ČP MTB + Merida Bike Vysočina – Nové Město

5.6. MTB XC – Becker cup – Porsche Plzeň – Plzeň-Košutka

5.6. MTB maraton Kolopro – Jistebnice

5.6. MTB maraton – Kokosová Desetihodinovka - ??

6.6. MTB maraton Okolo Hradce – Cyklomaratontour

6.6. ROAD ŠUAC Točník (Klatovy)

6.6. MTB XC – OTV cup – Weiden (SRN)

6.6. MTB XC – Jihočesko-bavorský pohár – Tittling (SRN)

6.6. MTB XC – PLHK – Švihov

8.6. ROAD – Plzeňské časovky – Zruč-Nynice-Zruč

11.-13.6. festival MTB Biketek – Vesec u Liberce

12.6. MTB XC – Becker cup + PLHK – Svatobor cup - Sušice

12.6. MTB maraton Kolopro – Orlík

12.6. ROAD ŠUAC Kašperské Hory

12.6. ROAD Maraton – Medica maraton – Karlovy Vary

13.6. MTB XC – Jihočesko-bavorský pohár – Grafenau (SRN)

13.6. MTB XC – OTV cup – Neukirchen(SRN)

13.6. MTB maraton – Berounský maraton – Beroun

16.6. ROAD Lopatárna

19.6. MTB maraton Malevil cup – Jablonné v Podještědí

19.6. MTB maraton Kolopro – Olomouc

19.6. ROAD ŠUAC Sušice

20.6. MTB XC – KVSC – Chodovský bike – Chodov

20.6. ROAD Lopatárna

26.6. MTB XC – Becker cup – Velká cena Plzně – Plzeň-Homolka

26.6. ROAD ŠUAC Klatovy

27.6. MTB maraton – Okolo Plzně - Cyklomaratontour

30.6. ROAD Lopatárna


Červenec

3.7. MTB maraton Kolopro – Holešov

3.7. Výrovský triatlon MTB – Výrov (u Kladrub) (Ag bike cup)

4.7. MTB XC – Jihočesko-bavorský pohár – Zadov

5.7. MTB XC – PLHK - Kdyně

10.7. MTB XC – Junior Becker cup - Klabava

10.7. MTB maraton Kolopro – Praha Chuchle

10.7. MTB maraton – Extréme bike Brdy – Lety u Prahy

10.7. ROAD ŠUAC Konstantinovy Lázně (i Ag bike cup)

11.7. MTB maraton Okolo Varů – Cyklomaratontour

11.7. MTB maraton – Přes tři vrchy Vysočiny – Horní Cerkev

14.7. ROAD Lopatárna

17.7. MTB maraton Salzkammergut – Bad Goisern

17.7. ČP MTB – MR Kuřim

24.7. MTB XC – PLHK – Železná Ruda

25.7. MTB maraton Okolo Ústí – Cyklomaratontour

25.7. ROAD ŠUAC Mariánské Lázně

25.7. ROAD Maraton – Arber radmaraton

25.7. MTB XC – Jihočesko-bavorský pohár – Deggendorf (SRN)

28.7. ROAD Lopatárna

31.7. MTB maraton Kolopro – Zadov

31.7. ROAD ŠUAC Lhůta u Klatov


Srpen

1.8. MTB XC _ Becker cup – Autor MTB kriterium – Stupno – Mistrovství Plz.kraje

1.8. MTB XC – PLHK – Lhůta u Klatov

7.8. MTB XC – Becker cup – Draci na Ronšperku – Stříbro - finále (Ag bike cup)

7.8. MTB maraton – Krakatit – Dobříš

8.8. MTB maraton Okolo Ostravy – Cyklomaratontour

11.8. ROAD Lopatárna

14.8. MTB maraton Kolopro – Liberec

14.8. ROAD ŠUAC Nýrsko

14.8. VLK BIKE 2010-MTB Maraton-Vlčice u Loštic(Olomoucký kraj)

14.8. MTB XC – Jihočesko-bavorský pohár – Novosedly (Strakonice)

17.8. ROAD – Plzeňské časovky – Šťáhlavy-Raková

21.8. MTB maraton Kolopro – Karlovy Vary

21.8. ČP MTB - Karlovy Vary

21.8. ROAD ŠUAC Horažďovice

22.8. MTB maraton Okolo Brna – Cyklomaratontour

25.8. ROAD Lopatárna

28.8. ROAD maraton Král Šumavy – Klatovy

28.8. MTB maraton – Kralovice

29.8. MTB XC – PLHK – Horažďovice

31.8. ROAD – Plzeňské časovky - dráha


Září

4.9. MTB maraton Kolopro – Jeseník

4.9. MTB XC – Jihočesko-bavorský pohár – Buk (Vimperk)

5.9. MTB maraton Okolo Prahy – Cyklomaratontour

5.9. ROAD ŠUAC Plzeň Lopatárna

7.9. ROAD – Plzeňské časovky - dráha

8.9. ROAD Lopatárna

11.9. ROAD ŠUAC Sušice-Modrava

11.9. MTB XC – PLHK – Hojsova Stráž

12.9. MTB XC – OTV cup – Pegnitz (SRN)

15.9. ROAD Lopatárna

17.9. ROAD VC Borgers Rokycany

18.9. MTB maraton Kolopro – Jevišovka

18.9. MTB maraton – Galaxy maraton – Soběslav

18.9. ČP MTB – Pec pod Sněžkou

18.9. MTB maraton – Autor Pražská 50 – Praha Dejvice

18.9. MTB maraton – KVSC – Chodovský maraton - Chodov

19.9. MTB maraton Okolo Jihlavy – Cyklomaratontour

22.9. ROAD Lopatárna

25.9. MTB maraton Kolopro - Odry


říjen

3.10. MTB maraton Okolo Zlína – Cyklomaratontour

3.10. MTB XC – OTV cup – Wunsiedel (SRN)

3.10. ROAD maraton – Tour de Brdy - Zbiroh


 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.